sgm:prihlaseni_na_sgm_mobile

Mobilní aplikace je dostupná pro mobilní telefony se systémem Android 4.3 a vyšší. Alternativně je možné spustit mobilní rozhraní jako UWP (Universal Windows Platform) aplikaci v systému Windows 10.

Aplikace slouží jako zjednodušené rozhraní “Hlavní aplikace” a řídí se jejím nastavením práv, přístupů a systémové logiky. Slouží pro nahlašování, zahajování a ukončovaní práce údržbářů.

Pro stažení a instalaci Android verze je třeba využít odkaz: https://support.synergit.cz/files/mms/ (aplikace není z důvodu rozdílných verzí u zákazníků dostupná v Google play). Verze aplikace musí odpovídat verzi nainstalované hlavní aplikace, databáze a webové služby - správnou verzi vám doporučí náš konzultant. Pro stažení UWP aplikace využijte Windows Store a hledejte “S Maintenance”, případně využijte link https://www.microsoft.com/store/productId/9NBLGGH4V241

Po spuštění aplikace je třeba vyplnit základní údaje pro přihlášení do systému, tyto údaje od nás dostanete po instalaci systému S•Maintenance.

  • Adresa webové služby - jedná se o adresu na server s nainstalovanou webovou službou (většinou ve tvaru https://adresa.serveru/mms).
  • Identifikátor - čtyřmístné číslo určené k identifikaci databáze na kterou se připojujete.
  • Přihlašovací jméno a heslo - údaje jsou shodné s přístupem do hlavní aplikace.

Zadané údaje si aplikace pamatuje včetně Přihlašovacího jména a hesla a použije je i při dalším spuštění.

Přihlašovací obrazovka


Po úspěšném přihlášení budetete přesměrováni na hlavní obrazovku aplikace.

Hlavní menu


Změnu přihlašovacích údajů včetně odhlášení uživatele můžete provést v menu, které je dostupné pod ikonou v pravém horním rohu.

Na záložce “O aplikaci” dále můžete změnit barevný vzhled aplikace a zapnout upozorňování na nové příkazy.

Pomocí ikony NFC NFC je možné na NFC čip nahrát identifikaci ze Struktury zařízení, Skladovou pozici nebo identifikaci zaměstnance.

Nastavení aplikace

  • Last modified: 2019/09/02 13:13
  • (external edit)